banner
banner
banner
banner

גינקומסטיה – סיבות אפשריות להתפתחות חזה נשי בגבר

1576
banner

גינקומסטיה הינה נוכחות של רקמת שד עודפת אצל גבר הגורמת לחזה הגברי להיראות נשי. גדילת רקמת השד עשויה להיגרם כתוצאה מהשמנת יתר, שימוש ארוך טווח בתרופות שונות או במריחואנה, נטילת הורמונים סטרואידלים ולעיתים אף עשויה להוות תסמין למחלה אחרת. ברוב הפעמים בהן מאובחנת גינקומסטיה הגורם נשאר לא ידוע, או מיוחס לחוסר יציבות הורמונלית, כתוצאה מחוסר איזון בין הטסטוסטרון, ההורמון הגברי, לפרוגסטרון, ההורמון הנשי, בגוף.

תופעת גדילת חזה נשי אצל גברים הייתה קיימת מאז ומעולם, אך בעשורים האחרונים, בשל עליית היקף השימוש בהורמונים ותרופות ובשל השמנת היתר שרבים סובלים ממנה בעקבות תזונה לא מאוזנת והיעדר פעילות ספורטיבית, היא הפכה לנפוצה יותר. ישנה עלייה באחוזי הגברים המגיעים לניתוחים פלסטיים לתיקון הבעיה, שאין דרך אחרת לטפל בה. עוד סיבה מעניינת היא העלייה במודעות מחד, והאפנה העדכנית של הסרת שיער אצל גברים – אשר מדגישה את העיוות.

הסיבה שאותם גברים מגיעים לניתוח היא אסתטית, שכן גדילת החזה אינה מסוכנת לבריאות, אך מהווה מטרד אסתטי עבור רבים. גדילת החזה יוצרת פגיעה בתחושת הגבריות ומהווה ברוב המקרים מקור למבוכה ובושה עבור הגבר, ולעיתים היא מופיעה בצורה א-סימטרית, מה שמגביר את תחושת אי הנוחות. הניתוח להסרת הרקמות העודפות בחזה הוא פשוט יחסית, אינו משאיר צלקות בולטות ומשפר את הרגשתו ואת איכות חייו של הגבר הסובל מגינקומסטיה באופן מיידי.
לפרטים נוספים על גינקומסטיה קראו פה –> https://dr-wolfmd.co.il/%D7%A9%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%94/

מעוניינים בפרטים נוספים?
בקרו באתר שלי https://dr-wolfmd.co.il/
צרו איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ 073-3745605
כתובת המרפאה: גילדסגיים 4, רמת גן

עקבו אחרי בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/drwolfclinic/
עיקבו אחרי בגוגל+ https://plus.google.com/1011808089295…
עיקבו אחרי בפינטרסט https://www.pinterest.com/drwolfmd/
עיקבו אחרי בטוויטר https://twitter.com/omerwlf
צפו בסרטונים נוספים בוימאו : https://vimeo.com/dromerwolf

גינקומסטיה הינה נוכחות של רקמת שד עודפת אצל גבר הגורמת לחזה הגברי להיראות נשי. גדילת רקמת השד עשויה להיגרם כתוצאה מהשמנת יתר, שימוש ארוך טווח בתרופות שונות או במריחואנה, נטילת הורמונים סטרואידלים ולעיתים אף עשויה להוות תסמין למחלה אחרת. ברוב הפעמים בהן מאובחנת גינקומסטיה הגורם נשאר לא ידוע, או מיוחס לחוסר יציבות הורמונלית, כתוצאה מחוסר איזון בין הטסטוסטרון, ההורמון הגברי, לפרוגסטרון, ההורמון הנשי, בגוף. תופעת גדילת חזה נשי אצל גברים הייתה קיימת מאז ומעולם, אך בעשורים האחרונים, בשל עליית היקף השימוש בהורמונים ותרופות ובשל השמנת היתר שרבים סובלים ממנה בעקבות תזונה לא מאוזנת והיעדר פעילות ספורטיבית, היא הפכה לנפוצה יותר. ישנה עלייה באחוזי הגברים המגיעים לניתוחים פלסטיים לתיקון הבעיה, שאין דרך אחרת לטפל בה. עוד סיבה מעניינת היא העלייה במודעות מחד, והאפנה העדכנית של הסרת שיער אצל גברים – אשר מדגישה את העיוות. הסיבה שאותם גברים מגיעים לניתוח היא אסתטית, שכן גדילת החזה אינה מסוכנת לבריאות, אך מהווה מטרד אסתטי עבור רבים. גדילת החזה יוצרת פגיעה בתחושת הגבריות ומהווה ברוב המקרים מקור למבוכה ובושה עבור הגבר, ולעיתים היא מופיעה בצורה א-סימטרית, מה שמגביר את תחושת אי הנוחות. הניתוח להסרת הרקמות העודפות בחזה הוא פשוט יחסית, אינו משאיר צלקות בולטות ומשפר את הרגשתו ואת איכות חייו של הגבר הסובל מגינקומסטיה באופן מיידי. לפרטים נוספים על גינקומסטיה קראו פה --> https://dr-wolfmd.co.il/%D7%A9%D7%93%D7%99%D7%99%D7%9D/%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%92%D7%A0%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%94/ מעוניינים בפרטים נוספים? בקרו באתר שלי https://dr-wolfmd.co.il/ צרו איתי קשר לתיאום פגישת ייעוץ 073-3745605 כתובת המרפאה: גילדסגיים 4, רמת גן עקבו אחרי בפייסבוק: https://he-il.facebook.com/drwolfclinic/ עיקבו אחרי בגוגל+ https://plus.google.com/1011808089295... עיקבו אחרי בפינטרסט https://www.pinterest.com/drwolfmd/ עיקבו אחרי בטוויטר https://twitter.com/omerwlf צפו בסרטונים נוספים בוימאו : https://vimeo.com/dromerwolf

Score from the experts at Killer Visual Strategies

Visual Communication - 55%
Design - 75%
Content/Script - 70%
Usability - 70%

68%

Final Grade

This infographic provides guidance for a medical situation. Icon use is effectively structured alongside associated points, and the design style is consistent across the piece. The icons themselves, while on topic, may not be able to capture the full nuance of their subjects, which means the viewer will need to rely on reading the copy carefully. The copy itself is helpfully organized into points and explanatory copy. Some moments could be scaled back, but in general the text doesn't overwhelm. Overall, this infographic could benefit from some additional specificity in its visuals, so we'd give this a D.

User Rating: Be the first one !
68
0


Related Articles & Comments

  • banner

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *